Organo kolegiatuak

ARALARREKO PARKE NATURALAREN ADMINISTRAZIO PATRONATUA

Titularra:

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

TOLOSALDEA GARATZEN

Titularra:

Ordezkoa:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)


TOLOSA GASA, S.A.

Lehendakaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Bokalak:


 

 

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

Jokin Azkue Arrastoa (EAJ-PNV)

Iñaki Xabier Irazabalbeitia Fernandez (EH BILDU)

Onintza Lasa Arteaga(EH BILDU)

Oscar Hugo Renedo Nieto(PSE-EE)

Idazkaria:

Paulino Alonso Eraso

TOLOSA LOTZEN, S.A.

Lehendakaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Bokalak:


 

 

Jokin Azkue Arrastoa (EAJ-PNV)

Nerea Letamendia Belloso (EAJ-PNV)

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

Nuria Carbonell Miranda (EAJ-PNV)

Iñigo Alonso Sarasibar (EAJ-PNV)

Joseba Koldo Ormazabal Lopez (EAJ-PNV)

Maite Ruiz de Eguilaz Ezkiaga (EAJ-PNV)

Begoña Tolosa Mendia (EAJ-PNV)

Ibai Iriarte San Vicente (EH BILDU)

Lore Agirre Zipitria (EH BILDU)

Onintza Lasa Arteaga (EH BILDU)

Iñaki Xabier Irazabalbeitia Fernandez (EH BILDU)

Igor Ezenarro Balda (EH BILDU)

Maria Lasa Arruabarrena (EH BILDU)

Peio Etxabe Zabala (EH BILDU)

Cristian Fernandez Susin (PSE-EE)

Idazkaria:

Garikoitz Lekuona Izeta


TOLOSA LANTZEN, S.A.

Lehendakaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Lehendakariordea:

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

Bokalak:


 


 

 

Nuria Carbonell Miranda (EAJ-PNV)

Maite Ruiz de Eguilaz Ezkiaga (EAJ-PNV)

Peio Etxabe Zabala (EH BILDU)

Koldo Arsuaga Artola (EH BILDU)

Oscar Hugo Renedo Nieto (PSE-EE)

Idazkaria:

Karmele Contreras Goikoetxea

ERRETENGIBEL

Lehendakaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Lehendakariordea:

 

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

Bokalak:


 


 

 

Jokin Azkue Arrastoa (EAJ-PNV)

Begoña Tolosa Mendia (EAJ-PNV

Karlos Izagirre (EH BILDU)

Igor Ezenarro Balda (EH BILDU)

Xabier Maiza Aizcorbe (PSE-EE)

Idazkaria:

Angel Uranga Txurruka

IURREAMENDI EGOITZA

Lehendakaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Bokalak:


 


 

 

Nerea Letamendia Belloso (EAJ-PNV)

Lore Agirre Zipitria (EH BILDU)

Cristian Fernandez Susin (PSE-EE)

PAPER ESKOLA

Ordezkaria:

2. Ordezkaria:

Jokin Azkue Arrastoa (EAJ-PNV)

Iñaki Xabier Irazabalbeitia Fernandez (EH BILDU)

SAMANIEGO ESKOLA KONTSEILUA

Ordezkaria:

Jokin Azkue Arrastoa (EAJ-PNV)

UR KONSORTZIOA

Ordezkaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

ZAZPITURRI, S.A.

Ordezkaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

TOLOSALDEKO MANKOMUNITATEA

Ordezkaria:

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

Ordezkoa:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

APATTARREKAKO INDUSTRIGUNEA, S.L.

Ordezkaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

TOLARGI, S. L.

Lehendakaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Bokalak:


 


 

 

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

Iñigo Alonso Sarasibar (EAJ-PNV)

Ibai Iriarte San Vicente (EH BILDU)

Jose Luis Vilanova Alonso-(PSE-EE)

 

Idazkaria:

Karmele Contreras Goikoetxea

TOLOSALDEKO GANADU HILTEGIA KUDEATZEKO MANKOMUNITATEA

Ordezkaria:

Olatz Peon Ormazabal (alkatea, EAJ-PNV)

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)

TOLOSALDEKO MENDI NEKAZARITZA ELKARTEA
 

Ordezkaria:

Patxi Amantegi Zubiria (EAJ-PNV)